اوضاع به این نحوه...!

حال عرفانی خاصی دارم که نه به صعودم منجر می‌شه نه سقوط ... حالتی از خلسه عرفانی

به حال عادی که بخوام باشم بالا پایین زیاد می‌شما ولی تو حال عرفانی همون خط ثابته مسیرم

جدیداً خیلی هم حساس شدم که حتی بخوام  به درز دیوار هم فک کنم، نوک دماغم قرمز می‌شه و یه پرده تاری میاد جلو چشام

این جدیدنی هم که می‌گم حدوداً‌ یه هفت هشت ده ماهی می‌شه!!!

فهمیدم دغدغه‌های بزرگ زندگیم برای بعضی‌ها چقد کوچیکن و حتی بالعکس!!! البته خوب قبلاً هم می‌دونستم اما سایزش عوض شده الان و خوب نسبتش همونه!!! کاش بزرگتر بشم و بتونم همونجوری که بزرگا توی دغدغه‌های کوچیکم دستمو می‌گیرن دست کوچیکترا رو بگیرم!!!

پذیرا تر از قبلم و دست محبتی که به روم باز می‌شه رو سفت تر از قبل می‌گیرم به این شرط که بعداً سفت دست بگیرم- شرطم هم طبق معمول با خودمه!!!

تکیه کلام این روزام هم شده: اَاَاَی‌ی‌ی دل غافل!!! به زمین و زمان و در و دیوار هم می‌گم!!! بس که کاربرد داره لامصب در این غفلت بازارِ دنیا!!!

و تازه کی گفته که ادما خودشونو بهتر از هر کس دیگه‌ای میشناسن؟!! هر کی گفته غلط بزرگی کرده!!! شاید بعضی از چیزایی که دوست داره یا نه رو بتونه تشخیص بده ولی اینکه خودشو بشناسه شک دارم... و الا از کسایی که می‌شینن جلوتو می‌گن تو این قدرتو داری و این ضعف و این اخلاق و این ویژگی و ... اینقدر استقبال نمی‌شد!!! حتی بعضاً تو یه سری از موارد اینقد خودمون یه خصوصیت رو توی خودمون انکار می‌کنیم که حتی اگه بهمونم بگن بازم قبولش نمی‌کنیم!!!

یه چن وقتی هم هست که درگیر این قضیه‌ام که بالاخره من آدم درونگراییم یا برون‌گرا!!! سفیدم با راه‌راه‌های مشکی، یا مشکی‌ام با راه‌راه‌های سفید؟!! ‌بازم چسبیدم به طیف وسط یا از اون بدتر طیف منفی یک برابری‌ها... که کنار درونگراها، مجلسی و بلبل زبون می‌شم یا کنار بلبل‌ها لالمونی می‌گیرم!!! اَاَاَی‌ی‌ی دل غافل!!!

دلم واسه مرجان و یتعلقاتش هم حسابی تنگه و بخوام به این قضیه هم عمیق تر فک کنم همون بساط دماغ قرمز و پرده تار و باقی ماجرا ... اصن ولش کن!!!

یه جورایی این چن وقته گره خوردن آدما توی زندگی خودشون رو زیادتر می‌بینم ینی انگار شدیدتر پیچیدن تو زندگی خودشون همه، به کی گیر بدم که دست اول باید یقه‌ی خودمو بگیرم!!! دوست دارم گره‌هام وا بشن و بتونم یه نگاهی هم به بیرون داشته‌باشم!!!

خیلی وقت بود دلم می‌خواس بنویسم ولی خوب سر کار خیلی مشغول بودم و تو خونه هم که اصن حرفشو نزن تایپ ده انگشتی با این کیبورد چخ چخی‌ها رو با هیچی عوض نمی‌کنم حتی ریلکسی بعد از رها شدن هر چی که یهو کف مخت چسبیده و رسالت انسانیته که بپاشیش بیرون!!!

همین دیگه... بی‌هیچ اضافه‌ای :)

/ 10 نظر / 24 بازدید
م.فراهانی

این دقیقا اون مرحله از زندگیه که آدم باید مسیر زندگیش رو به طور کلی مشخص کنه و یه تغییر اساسی و تعیین کننده تو زندگیش بده ! حالا می تونه این تغییر واسه هر کسی متفاوت باشه، از انتخاب شغل آینده گرفته تا مهاجرت یا ازدواج یا اپلای واسه دکترا و این جور مسائل که نقش تعیین کننده ای تو شکل گیری آینده آدم دارند و کل داستان زندگی وابسته به تصمیمیه که در مورد اونها می گیری!

شبنم

ای دل غافل...

حميده

از وقتي خلوت 4تاييمون شد 5 تايي فهميدم لازم بازه خلوتمونو بزرگتر كنيم تا راه هاي ديگرو هم ببينيم حداقل واسه شناخت خودمون خيلي خوب مينويسي مثل هميشه اي كه چشمانت مرا بس :)

شیرین

از خوندن نوشته هات همیشه لذت میبرم مستدام باشی[لبخند]

بهناز

آخخخخخخخخخخخخ که حالت عینهو منه این روزا..فک کنم همه افسردگی گرفتیم بوخودا.. درضمن منم تاحالا تو خونه پست هوا نکردم اصن پی سی داغون اداره سگش میارزه به این لپ تاپای چسان فسان!

مریم

آی قربون پرده تار جلوی چشمات شم !! .. ولی من هرچی فکر میکنم میبینم "خودمو خوب میشناسم" ! :)

یکی که میشناسیش

هههی داده بر من !!! حالا تو این هاگیرو واگیر نوک قرمزه دماغتو چیکاااار کنیم؟؟[گریه] بلبله راه راهه نوک قرمز[نیشخند]

مرجان

ای دل غااااافل... چی بگم ... از کجا بگم... ول کن بابا اصن! هیشی نمیگم... فقط بگم که توکل بخدا هرچی قسمت باشه! مدت مدیدیه تیکه کلامم شده! با توجه به مبحث کامنت اول! باید عوضش کنم هان؟؟؟ منم استرس شدم:)

سمانه

گره خوردن آدم ها تو خودشون رو خوب اومدی لایک!

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 927966543