خوش‌آمد گویی

سلام

اینجا باز شده تا حرفایی توش گفته بشه از چیزایی که باهاش مواجه می‌شم و کشف‌هایی که از این مواجهه‌ها انجام می‌شه! قبلاً تو بلاگ "ما پنج نفر می‌گیم" حرفامونو می‌زدیم اما دیدم بعضی مواقع زیادی دارم توی یه وبلاگ گروهی، شخصی می نویسم! این شد که نزول اجلال به پرشین بلاگ کردیم! تا علاوه بر حرفایی که پنج تایی می‌زدیم اینجا یه خورده خصوصی تر صحبت کنیم!

 و من الله توفیق می‌خواهیم!

حق

/ 6 نظر / 5 بازدید
سحر

هر ثانیه که میگذرد چیزی از تورا با خود میبرد زمان غارتگر غریبی است.... همه چیز را بدون اجازه ام میبرد وتنها یک چیز را همیشه فراموش میکند احساس دوست داشتن تورا....؟؟؟ سلام روزبخیر...یه خبر جدید...من یه وبلاگ درست کردم نمیخوای بیای بهم سربزنی..یهو دیدی دلم میشکنه ها...پس تا دلم نشکسته زود زود بیا بهم سربزن مهربون..منتظرتم..لینک های خوشگل هم گذاشتم من که خودم طرفدار لینک فال قهوه هستم تو چی؟؟ بیا بهم سربزنیم و این رفت و آمد ادامه بدیم[بغل][گل][بغل]

مهدی عزیزی

سلام. اولا حضورتان را خوش آمد میگویم. ثانیا حرفاتونو بزنید تا ببینیم چی میگویید. بعد اظهار نظر خواهیم کرد. بدرود/.[گل]

مریم

به به سلام علیکم خانوم خانوما! می‌بینم که چقدر ما 5 نفر فعال شدیم ! به نظرم باید ریاست کمیته فرهنگی برج رو به ما بدن!!! شروع وب نویسی خصوصی (به این شکل) رو بهت تبریک میگم و امیدوارم به زودی دیگران هم مثل ما کشفت کنند و از خوندن مکاشفه های جالبت لذت ببرن! به قول خودت یا حق!

رامین صابری

از اینکه مستقل شدی تبریک میگم اما حرفاتو بنویس ما هم استفاده کنیم و نظر بدیم عزیز

mitra

خيلي خوب بود به منم سري بزن

مبارکه اما یکجوری شهودم میگه تو هم فهمیدی دوستهای این دورزمونه یک کمی ...............