از هر زبان که می‌شنوم مکرر است...

سلام به همه

از قرار نوزدهم جا موندم ولی چه باک که تا بیستم زنده ایم تا بیایم به ادامه قرارمون برسیم!!!

قرارمون یادآوری یه چیزایی بود تقریباً اول هر فصل یه بار...

دو سال از رفتن بابا عزیز گذشته (البته دوسال و یه روز) و من اومدم یادتون بندازم که هر چند طولانی ولی محدوده فرصتی که در اختیار دارین!!!

روی موارد زیر بیشتر تمرکز کنید:

فریادهای نکشیده رو بکشید!!!

جیغ های نزده رو بزنید!!!

ذوق های نکرده رو بکنید!!!

اشک های نریخته رو بریزید!!!

سیلی های نزده رو بزنید!!!

خوشمزه های نخورده رو بخورید!!!

سرزمین های نرفته رو برید!!!

محبت های نورزیده رو بورزید!!!

آرزوهای نکرده رو بکنید!!!

از ماهیچه های کار نکشیده کار بکشید!!!

سلولهای خاکستری نسوزونده رو بسوزونید!!!

کلاً سعی کنید از نزدیک زندگی کنید... (از همینجا سلامی به بابا آذرخش می کنیم : ) )

سعی کنید قوی تر بشید!!!

سعی کنید پر بار تر بشید!!!

سعی کنید عمیق تر بشید!!!

سعی کنید آرام تر بشید!!!

سعی کنید دستهای بیشتری رو بگیرید!!!

سعی کنید قلبهای بیشتری رو لمس کنید!!!

سعی کنید بیشتر لبخند بزنید!!!

سعی کنید امید بیشتری ببخشین!!!

سعی کنید سبک تر بشید!!!

سعی کنید کار راه بنداز تر بشید!!!

 

چقدر شبیه این پاورپوینتا شد که ملت واسه هم فوروارد می کنن و کسی هم نمی خونه ولی خوب چه کنم که حرف همینه دیگه!!! کو کسی که گوش کنه؟!!

همه اینا رو هم اگه گوش نکردین حالا که فعلا هستیم دور هم بیاین سعی کنیم ببینیم چطوری می شه با هم خوش تر از اینی که هستیم بشیم!!!

این روزا زیاد به پر و پامون می پیچن و ماهم زیاد به پرو پاچه بقیه می پیچیم ولی سعی کنیم انسان تر بپیچیم تا کسی به موندنمون در عذاب و به رفتنمون مشتاق نباشه!!!

عمیقاً می خوام قبل از تموم شدن فرصت، حتی به بیشتر از این فهرست رسیده باشم و باشین... حق

/ 10 نظر / 6 بازدید
ندا

مرسي از ياد‌آوريهاي بسيار ارزنده و قشنگت و سلام گرمت. (ما هم از همينجا به همونجا سلامي عرض مي‌كنيم[چشمک]) و يه سوال اينكه از هر زيان كه مي‌شنوي مكرر است آيا؟ چرا آيا؟ براي من كه واقعاً ياد‌اوريهات به جا و نامكرر بود. بازم مرسي[گل][قلب]

بهناز

بسيااااااااااااااار موافق! اونقدر اين زندگي مزخرف و كوتاهه و تو موقعي كه اصلا فكرشم نميكني با چيزاي بد سورپرايزت ميكنه كه بهتهر آدم جوري زندگي كنه كه هروقت مرد بعدش نگه اي كاش فلان كارو ميكردم...[افسوس]

حميده

من اينقدر دوست دارم در يك يكنواختي حالي قرار بگيرم كه نگو من اكثرا خر وحشي ام و به حالت ناجوري لجباز كه تمام حرف هاي درستي و كه الان تو زدي و فراموش ميكنم بيشتر زندگي نمي كنم :( بيشتر از قبل ها

نفسی

خر وحشی رو دوستمون اشتباه اومد اون خر اژدهاست از اون گونه هایی که پلک می زنن مژشون تند تند میخوره به گونه شون اما خدا نکنه عصبانی بشن!!!!!خیلی بی تربیتم باشه. تصمیمات قابل اتخاذ زیبا و به جایی بود عزیزم اما اونقدر دلیل و مدرک زیاده واسه پیچوندنشون!خدا کنه خدا به ما و شما و خر اژدها توفیقشو بده.

مریم

به این پاورپوینت ها قبلا بیشتر معتقد بودم تا الان !! .. نسخه خوبی اند ولی واسه زندگی در توهم !! دی: الان بیشتر معتقدم که این جمله ات واقعیت زمینی تریه "سعی کنیم انسان تر بپیچیم تا کسی به موندنمون در عذاب و به رفتنمون مشتاق نباشه" .. فقط همین ! دی:

هادی

نه مژگان خانوم!... اصلن شبیه اون پاورپوینت‌ها که کسی نمی‌خونتشون نشد! :-) یادآوری بجایی بود... حالا چند ثانیه طول بکشه تا از یادم بره یه داستان دیگه‌س!

شیشه

سلام از شما چه پنهون منم نخوندم [خجالت]

مرجان

تا باشه بخدا از این مکررا باشه:) ولی واقعا با اقای هادی موافقم... کی یادمون بره هم یه بحثیه در جای خود! از اقای هادی بپرس:)(مسابقه ی هفته طوری) نهایتا هم مردیم بس که از هر تریبون اعلام کردیم که دلمون دیگه ضعف رفت و خشکید از تنگی واسه شما... لاو یو ال:*

زري بانو

مزگان نازم سخن از زندگي و عشق ميگي . من كه از هر زبان كه مي شنوم نامكرر است.بنظر من قشنگ ديدن و گفتن از زندگي براي هر كس به همون اندازه ي هست كه اون رو براي ديگران قشنگ كرده .

زري بانو

پرچم كشورم اينطوري شد بخاطر اينكه از mozilla firefox وارد وبت شدم .