مقوله‌ی پیچیده‌ی تصمیم‌گیری!!!!

رفته بود آرایشگاه با عروسشون که مظنه قیمت آرایش عروس و همراه عروس رو بگیرن می‌گفت:

واسه آرایش همراه عروس چهار تا آپشن داشت آرایشگاهه:

- آرایشگر معمولی با آرایش معمولی 50 تومن؛

- آرایشگر معمولی با گریم 70 تومن؛

- آرایشگر عروسکار، با آرایش معمولی 70 تومن؛

- آرایشگر عروسکار، با گریم 90 تومن!!!!

 

حالا من از دیشب تا امروز صبح چهارتا تصمیم گرفتم:

- مگه چه خبره؟ آرایشگر معمولی هم خوبه،‌ منم که گریم حالا خیلی احتیاج ندارم همون 50 تومنیه خوبه!

- حالا که می‌خوام آرایش معمولی کنم،‌ حداقل با عروسکاره برم که خوبتر باشه!

- من که 70 تومن می‌خوام بدم، خوب بگم معمولیه گریمی برام کار کنه!

- ای بابا!!!! حالا یه شبه دیگه مگه من چند بار برادرم می‌خواد زن بگیره!؟ برم بدم همون عروسکاره گریمی کار کنه برام!!!!!!

 

(پی‌نوشت: شاید قیمت‌ها خیلی به روز نباشه؛ چون من حافظه‌ام اینقدرام خوب نیست! با عرض معذرت از آرایشگاه گلارا شعبه دوی گلسرخ ؛) )

/ 6 نظر / 16 بازدید
nigool

حالا این که خوبه. فکر کن این مقوله تو خرید یه چیزی باشه که بتونی عوضش کنی. بعد از تصمیم گیری و خرید 1 ساعت بعد پشیمون میشی این همه راه رو میکوبی که بری و عوضش کنی. بعد میبینی که همون که خریدی از همه اونهای دیگه بهتر بوده و چیزای دیگه رو نمیخوای. بعد برمیگیردی زنگ میزنی به دوستهات که اینی که خریدی رو میخوان یا نه؟ و میری پیش تک تکشون که نشون بدی بهشون. اگه شانس بیاری یکی برش میداره و اگه نه سعی میکنی حداقل کادوش بدی. بعد چون به همه نشون دادی به اونا که دیگه نمیتونی بدی به بقیه هم که نمیاد که بهشون بدی وگرنه نشون میدادی خوب و تو میمونی و حوضت! و بدین ترتیب اونی که خریدی رو اعصابته همیشه حتی اگه بکنیش تو کمد و چشت بهش نیفته!

ندا

باز تو سوژه كم اوردي ما رو فيلم كردي؟![چشمک] قيمتها را هم تعديل كرده بودي! 80 را 70 و 120 را 90 گفته بودي!‌ آرايشگاهشم يه جاي ديگه بود كه نميگم تبليغ نشه!!

مرجان

همش یکیه ولی همیشه اونی که مافکر میکنیم بهترینه گزینه گرونه یا گزینه خوش آب و رنگس... یاد ترنج افتادم... اقا بهترینشو بدین... بهترینشششش=))))

حانیه

4 تای مژگان که خوب بود ... توصیف نیگول اما عمق فاجعه رو بهتر نشون میده :)) اینم که خدااااسسسست :)) "اقا بهترینشو بدین... بهترینشششش=))))" جوانی کجایی که یادت بخیر .lol

مهناز

مسئله من اینه که اگه انتخابم اولی باشه و زشت بشم میگم تقصیر خودمه که از اول نرفتم اون خوبه.اگر هم خوب بشم می گم کاش رفته بودم پیش عروسکار تا خوب تر بشم. اگه هم رفته بودم پیش عروسکار و گریم کرده بودم و زشت شده بودم می گفتم خودم بهتر بلد بودم آرایش کنم.از اون بدتر اگر هم خوب شده بودم همه میگفتن :"پولتو ریختی دور .تو خودت همین جوری قشنگتر بودی.خیلی سنتو برده بالا" نتیجه گیری: صورتتو با صابون بشور یه ماتیک بزن برو عروسی.هم پول ندادی وهم از زیبایی جوونیت استفاده کردی.تازه الانم که همه مجالس تاریکن.اگر هم خواستی به عکاست بگو درجه رتوشو زیاد کنه:-دی

زن آقا

منم که اصولا معتقدم گوشت ارزون آبگوشتیش در نمیاد [وحشتناک] تو که یادته : عوضش رمش بالاست [متفکر]